INSTRUKTOR/KA

LYŽOVÁNÍ / SNOWBOARDINGU

Hledáme nové zájemce o práci instruktora lyžování či snowboardingu ve skiareálu Hluboká u Trhové Kamenice.

Pro nadcházející zimní sezónu 2021/2022 hledáme zájemce o práci instruktora lyžování či snowboardingu. Pokud lyžuješ nebo jezdíš na prkně a chtěl/a by sis tím slušně vydělat (pro začátek 150 Kč/lekce + bonusy), jsi tu správně. Učit budeš klienty od úplných začátečníků z řad dětí i dospělých přes pokročilé až po lekce carvingu. U nás sám/a si určíš kdy a kolik hodin chceš učit. Během pracovního týdne učíme od 14 do 19, o víkendu od 9 do 19.  

Oblékneme Tě do našeho firemního outfitu, po 4 odučených hodinách Ti přihodíme něco na oběd + se můžeš občerstvit výbornou kávou. Že jsme super kolektiv a o přestávkách mezi hodinama je legrace ani psát nemusíme. Stejně tak není potřeba zmiňovat teambuildingové lyžování na uzavřeném kopci jen pro nás zakončené bobováním na všem možném. V případě potřeby Ti nabízíme možnost ubytování s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením, které máme přímo v areálu. To se hodí i pro přespání po nočních lyžovačkách, kterých za sezónu pořádáme několik. 

Na oplátku po Tobě budeme vyžadovat dochvilnost, spolehlivost, kladný vztah k dětem (někdy tam pár slziček je, to si nemusíme vysvětlovat) a přátelské vystupování. Nutností je být držitelem platné licence instruktora lyžování nebo snowboardingu. Kurz instruktora lyžování pořádáme přímo u nás v Hluboké (plánujeme jej na 2. polovinu prosince 2021, konkrétní termín bude upřesněn). A když u nás odučíš určitý počet hodin, část kurzovného Ti vrátíme zpět.

Požadujeme:

– přátelské vystupování

– kladný vztah k dětem

– dochvilnost, zodpovědnost

– platnou licenci instruktora lyžování/snowboardingu

(dotovaný kurz instruktora lyžování pořádáme přímo u nás v areálu)

      Nabízíme :                       

– platové ohodnocení od 150 Kč za lekci (50 minut) + bonusy

– firemní oblečení             

– flexibilní pracovní doba

– možnost ubytování           

– příspěvek na stravování, možnost využití kuchyňky v zázemí pro instruktory             

– skipass zdarma             

– káva po celý den

Zaujala tě naše nabídka?

Pro více informací se nám ozvi na:

info@skihluboka.cz

nebo

+420 774 360 010

Ozvi se nám

14 + 6 =