Chaloupka pod sjezdovkou

Pod sjezdovkou v krásném prostředí Železných hor stojí na samotě chalupa obklopená loukou a lesem. Pokud hledáte klidné prostředí, právě zde ho najdete.

CHATA K PRONÁJMU NABÍZÍ UBYTOVÁNÍ PRO 6 OSOB VE 2 LOŽNICÍCH, DALŠÍ DVĚ OSOBY MOHOU VYUŽÍT PŘÍSTYLKU V PODOBĚ ROZKLÁDACÍ SEDAČKY V OBYTNÉ MÍSTNOSTI.

Chaloupka se nachází v obci Hluboká u Trhové Kamenice v našem skiareálu. Její poloha v údolí řeky Chrudimky, více než kilometr od ostatních staveb, nabízí absolutní soukromí a klid. Proto není nic neobvyklého, že z okna můžete pozorovat pasoucí se srnky. Chráněná krajinná oblast Železných hor je zárukou toho, že prostředí, ve kterém budete trávit svoji dovolenou, je minimálně narušeno civilizací. Řeka dotváří kulisu, o které možná sníte v ruchu města. Pro případ potřeby spojení se světem je bezdrátový internet v celém objektu.

K DISPOZICI MÁTE DVA OBJEKTY

Ve větší chaloupce najdete šest lůžek ve dvou ložnicích, další dva hosté se vyspí na rozkládacím gauči v obytné místnosti v přízemí. Je zde též koupelna s wc, sprchovým koutem a pračkou. Využít můžete i další samostatnou toaletu.

Vedlejší dřevěnou chatu s kuchyní a barem je možné využívat jako společenskou místnost, hernu pro děti, případně jako úschovnu kol nebo sušárnu. K dřevěné chaloupce náleží velkorysá krytá terasa.

Na rozlehlé travnaté ploše před chaloupkami je vybudováno kryté posezení s ohništěm, blízko kterého se nachází dětské pískoviště, prolézačka s houpačkou a workoutovým koutkem. Podrobněji se o vybavení našich chaloupek dozvíte v sekci VYBAVENÍ CHATY.

„Ubytování vřele doporučujeme, oáza klidu, kde opravdu dávají srnky dobrou noc a dobré ráno. Doslova na samotě u lesa. Majitelé velice příjemní a ochotní, za celý týden nebylo nic, co by nám chybělo. Super je druhá kuchyň ve ski baru se společenským prostorem, protože tak v chatě při spaní není cítit jídlo a při nepřízni počasí dost místa na hraní. Prostor u chaty je veliký a udržovaný, ideální pro děti. Ohniště s pergolou pro opékání a s dětským koutkem také super. Dostupnost k chatě se čtyřkolkou bez problému. Nicméně nám bylo od majitelů nabídnuto, kdybychom potřebovali, že nám věci svezou k chatě, takže i pro rekreanty bez auta 4×4 není problém. Spaní v podkroví, odkud je krásný výhled na celou stráň a lesy bylo také super, čisté, příjemné. Jen počítejte se strmějším, dřevěným schodištěm. Kdo to nemá rád, jako někteří členové z naší výpravy, ten se v pohodě vyspí v obýváčku v přízemí na rozkládací pohovce, nebo přidané matraci. Moc děkujeme za příjemnou dovolenou a těšíme se nashledanou.“

paní Martina s rodinou, léto 2020

„Nádherné kouzelné místo, okolní příroda je prostě úžasná. Pod chatou v lese je potok, tam jsme chodili s vnoučaty několikrát denně. Srnky jsme pozorovali každý večer, klid a pohoda. Chata je dobře vybavená, vedle ve Ski baru zázemí při dešti, venkovní posezení krásné.“

paní Petra s rodinou, léto 2020

„Krásné a klidné místo pod lyžařskou sjezdovkou uprostřed nádherné přírody CHKO Železné hory. Určitou daní za klid je horší dostupnost chaty pro auto za deštivého počasí nebo zrána, když je rosa.“

pan Aleš s rodinou, léto 2018

AKTIVITY & VYŽITÍ

Vedle chaloupek je vybudováno kryté posezení s ohništěm, blízko kterého se nachází dětské pískoviště.

K dispozici je též gril na dřevené uhlí.

Hned vedle přístřešku je zbrusu nová prolézačka, která zabaví Vaše ratolesti. Najdou na ní houpačku, malou lezeckou stěnu s boulderovými chyty, šplhací lano a ručkovací žebřík.

Na druhé části prolézačky je zbudován workoutový koutek, který sestává z hrazdy, bradel a závěsného systému TRX. 

Jen pár kroků to u nás budete mít do lesa, kterým protéká řeka Chrudimka.

Více informací o vyžití a tipy na výlety najdete v sekci AKTIVITY.

DOPRAVA & PARKOVÁNÍ

K objektu lze dojet autem. Za mokra je však lepší zanechat auto na parkovišti na vlastním pozemku nad sjezdovkou (400 m).
Auto s pohonem 4×4 může sjet dolů za každého počasí.

REZERVACE

Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na telefonním čísle:

+420 777 251 935‬

pro další informace nás můžete kontaktovat na:

info@skihluboka.cz

Volné termíny je možné ověřit ZDE.